ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14624337
*
nr 1462 4337
Spegel
delat glas, 161x70, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 19:03:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 04:59:02
1
100 kr
25/4 09:06:38
2
300 kr
25/4 14:20:37
3
400 kr
25/4 18:56:08
2
Vinnande bud
25/4 18:58:31
3
500 kr
25/4 18:58:31
2
(budbetjänt)
25/4 18:59:59
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: delat glas slitage spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1462 4337
Spegel
delat glas, 161x70, slitage
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 04:59:02 | 1 | 100 kr |
25/4 09:06:38 | 2 | 300 kr |
25/4 14:20:37 | 3 | 400 kr |
25/4 18:56:08 | 2 | Vinnande bud |
25/4 18:58:31 | 3 | 500 kr |
25/4 18:58:31 | 2 | (budbetjänt) |
25/4 18:59:59 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: delat glas slitage spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45